Zmiany w Gimnazjum

Kwi 25

Zmiany w Gimnazjum

W związku z tym, że Pani Dyrektor naszego Gimnazjum Iwona Sipak z dniem 10 kwietnia objęła stanowisko kierownika Miejskiego Zespołu Obsługi Oświaty w Golubiu-Dobrzyniu i przestała pracować w naszej szkole, nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Działyńskiego. Żegnając się z uczniami i nauczycielami Pani Dyrektor zaznaczyła, że jej odejście nie oznacza całkowitego wycofania się z życia Gimnazjum, nadal chce włączać się w życie naszej szkoły i wspierać nasze inicjatywy, a także służyć pomocą młodzieży. Mamy nadzieję, że nowa praca przysporzy Pani Iwonie Sipak wiele satysfakcji i życzymy jej powodzenia w realizacji nowych zawodowych wyzwań. Dziękujemy również za zaangażowanie i pracę w Gimnazjum.

Od dnia 10 kwietnia obowiązki dyrektora Gimnazjum pełni pedagog Pan Adam Kałużny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *