Zaproszenie do Biblioteki Szkolnej

Sty 17

Zaproszenie do Biblioteki Szkolnej

W ubiegłym roku szkolnym nasza biblioteka wzięła udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą Narodowy program Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 3.

Okazało się, że dzięki dobrze napisanemu wnioskowi jako jedyna szkoła w naszym powiecie pozyskaliśmy z programu środki na zakup nowych książek.

Za przyznaną kwotę czterech tysięcy złotych zakupionych zostało 178 książek i 10 audiobooków. W przeważającej części są to najnowsze książki dla młodzieży, jakie w ostatnim czasie ukazały się na rynku wydawniczym.

W związku z tym wszystkich uczniów Gimnazjum im. I. Działyńskiego zachęcamy do skorzystania z aktualnej, bogatej oferty biblioteki szkolnej.