Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Lip 30

24 czerwca ? dzień, na który czekali wszyscy gimnazjaliści z ?Działyńskiego?.

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/ 2016 uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za wzorowe wyniki w nauce, za najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego, za udział w konkursach, projektach, za sukcesy sportowe, taneczne, wokalne, kabaretowe, teatralne, sprawnościowe, za pracę w Samorządzie Uczniowskim, za 100% frekwencję, za zbiórkę makulatury.

Rodzice wyróżnionych absolwentów odebrali lisy gratulacyjne.

Uczniowie którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem :

klasa I a

Paweł Bieganowski ? 4,94

Radosław Brodowski – 5,13

Patrycja Bronikowska ? 5,13

Emilia Skop ? 5,13

Bartłomiej Przeczewski ? 4,81

 

klasa I b

Oliwia Błędowska ? 4,81

Karol Luks ? 5,25

Kacper Olszewski ? 4,81

Monika Osińska ? 4,81

 

klasa II a

Wiktoria Szefler ? 5,29 – najwyższa średnia w szkole

Wanessa Skarbowska ? 4,93

Zuzanna Tuliszewska ? 4,8

 

klasa III b

Oliwia Przygońska ? 5,1

Marta Kałużna ? 5,0

 

Najwyższe wyniki z egzaminu gimnazjalnego osiągnęli:

 

Maciej Wiśniewski

język polski ? 81%

historia i wiedza o społeczeństwie ? 88%

 

Marta Kałużna

język polski ? 84%

 

Nikola Grześlak

język angielski poziom podstawowy ? 93%

 

Krzysztof Werner

język angielski poziom podstawowy ? 88%

 

Był to szczególny dzień dla uczniów klas trzecich, którzy zakończyli kolejny etap swojego życia ? ukończyli gimnazjum. Dzień pełen wrażeń, wspomnień i podziękowań, na długo pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów. Akademia miała swą część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy II a, zespół wokalny i absolwentów III b.

Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół ponadgimnazjalnych, sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *