Wyróżnienie dla uczennicy z ?Działyńskiego?.

Cze 06

Wyróżnienie dla uczennicy z ?Działyńskiego?.

Daria Rodak uczennica Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu ? Dobrzyniu otrzymała wyróżnienie na VII Gimnazjalnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się pod patronatem Kujawsko ? Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. W festiwalu wzięło udział 19 wykonawców z województwa kujawsko ? pomorskiego, prezentując piosenki w języku angielskin, francuskim, niemieckim, rosyjskim. Uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności językowe i muzyczne.

Daria wykonała piosenkę w języku rosyjskim pt. ?Uchadzi? Żeni Otradnej. W ubiegłym roku szkolnym uczennica również reprezentowała szkołę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rosyjskiej ? Bałałajka?.

Do konkursu uczennicę przygotowały : Maria Zielińska ? nauczycielka języka rosyjskiego, od strony wokalnej Anna Kamińska ? nauczycielka muzyki w gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów językowych i muzycznych.

Zachęcamy do posłuchaj nagrania:)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *