Wyjątkowa Gra Naszych Siatkarzy I Kolejne Podium

Kwi 17

Dnia 09.04.2013r. (tj. piątek), odbył się turniej o puchar dyrektora naszego gimnazjum. Na zawody stawiły się reprezentacje szkół Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi, Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie, a także Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9.00. W pierwszym meczu spotkały się drużyny  gospodarzy, wraz z przeciwnikami z Gałczewa. Pojedynek bezproblemowo wygrali siatkarze z naszej szkoły w stosunku 2:0. W kolejnym pojedynku na przeciwko siatki stanęli sportowcy z Nowej Wsi i”Górki”. Wynik 2:0 przypadł na stronę chłopców zza miasta (mecz był bardzo wyrównany-oba sety zakończyły się na przewagi). Kolejny mecz rozegrał się pomiędzy drużynami z Gimnazjum im. Anny Wazówny, a Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Gałczewie. W zaciętej rywalizacji zwyciężył zespół naszej sąsiedniej szkoły w stosunku 2:0.

Kibicom wielkich emocji dodał mecz rozegrany pomiędzy vice-mistrzami powiatu a mistrzami powiatu, czyli pomiędzy siatkarzami z Nowej Wsi a naszego gimnazjum. Każdy kto był światkiem tego spotkania, mógł zauważyć że poziom rozgrywanej rywalizacji był naprawdę wysoki. Zwycięstwo nareszcie przypadło vice-mistrzom powiatu czyli Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Po zaciętymi tea-breaku nasi gracze mogli cieszyć się praktycznie z 1 miejsca. By zrealizować plan wygrania zawodów wystarczyło zwycięstwo z „Górką” 2:0 co nie sprawiło największych problemów.

Po meczu z Nową Wsią reprezentanci naszej szkoły równo stwierdzili, że w tym dniu silna i celna zagrywka była niezbędna do zwycięstwa. Plan zrealizowaliśmy i w piątek 19.04.2013r.(tj. piątek), mamy zamiar pograć o podobne miejsce.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *