Wracamy częściowo do zajęć

Kwi 23

Wracamy częściowo do zajęć

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Strajk nauczycielski trwa nadal – część nauczycieli zgodnie z prawem kontynuuje protest, część zdecydowała się wrócić do pracy. W trosce o realizację programu wznawiamy w dniu 24.04.2019 (środa) możliwe do realizacji zajęcia lekcyjne. Nie oznacza, to powrotu do zajęć na stałe – każdego dnia do godziny 14.00 podawać będziemy plan możliwych zajęć na następny dzień – w miarę rozwoju sytuacji, lub podamy decyzję o odwołaniu zajęć w konkretnym dniu. Liczę jednak, że uda się w najbliższym czasie organizować zajęcia lekcyjne choć w ograniczonym zakresie.

Poniżej podaję plan lekcji na środę – bardzo proszę o dopilnowanie aby uczniowie pojawili się na zajęciach w wyznaczonych godzinach.

Bardzo proszę również o codzienne śledzenie strony www szkoły i profilu na FB.

Adam Kałużny

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *