WIOSENNY RAJD PIESZY „TOPIENIE MARZANNY”.

Kwi 02

WIOSENNY RAJD PIESZY „TOPIENIE MARZANNY”.

W sobotę 24.03.2018r. grupa uczniów naszego gimnazjum pod opieką  Lidii Chylewskiej i Anety Górtowskiej uczestniczyła w Wiosennym Rajdzie Pieszym „Topienie Marzanny”. Organizatorem imprezy był golubski oddział PTTK.

Najpierw dotarliśmy autokarami do Ciechocina, gdzie nastąpiło otwarcie rajdu i wyruszyliśmy na trasę. W okolicach Dulnika przygotowano ognisko, na którym mogliśmy upiec kiełbaski. W czasie wędrówki towarzyszył nam dobry humor i sprzyjająca pogoda.

Zakończenie rajdu odbyło się w Zespole Szkół Miejskich. Wszystkie grupy otrzymały dyplomy i pamiątkowe statuetki.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *