Ważny sukces naszych mundurowców w Regionalnej Lidze Strzeleckiej

Cze 11

Ważny sukces naszych mundurowców w Regionalnej Lidze Strzeleckiej

Jak donosi Pan Kapitan Sławomir Żochowski dziś nasi mundurowcy osiągnęli wielki sukces w X Regionalnej Lidze Strzeleckiej LOK Strażak.

W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce indywidualnie zajął Patryk Trzpiot z klasy II A, natomiast w kategorii drużynowej nasi elewi w składzie: Patryk Trzpiot, Aurelia Ciechacka, Iza Trojanowska, Bartosz Wierzbowski zajęli drugie miejsce. Naszym elewom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szczególne gratulacje należą się również panu kapitanowi, ponieważ również w kategorii Liceum podjum i indywidualnie i drużynowo zostało zdominowane przez jego podopiecznych kadetów z zaprzyjażnienego Zespołu Szkół w Jabłonowie Pomorskim. Gratulujemy!

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *