W piątek 26.04 Drzwi otwarte w szkołach średnich w mieście

Kwi 25

W piątek 26.04 Drzwi otwarte w szkołach średnich w mieście

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

W związku z brakiem możliwości zorganizowania zajęć w dniu 26.04.2019 oraz w związku z prośbami płynącymi z lokalnych szkół średnich w dniu 26.04.2019 zajęcia lekcyjne nie odbędą się. W zamian za to w ramach preorientacji zawodowej proponujemy wszystkim uczniom Gimnazjum udział w Drzwiach otwartych organizowanych w tym dniu przez Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny, oraz Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Drzwi otwarte które mają na celu prezentację oferty edukacyjnej szkoły w wymienionych wyżej szkołach odbywają się w piątek 26.04.2019 od godziny 9.00.

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *