Udział uczniów ,,Działyńskiego” w Halowych Mistrzostwach Brodnicy w Piłce Nożnej

Lut 03

Udział uczniów ,,Działyńskiego” w Halowych Mistrzostwach Brodnicy w Piłce Nożnej

27 stycznia 2017r. uczniowie Gimnazjum im. I. Działyńskiego w G-D brali udział w VIII Otwartych Mistrzostwach Brodnicy Gimnazjów w Halowej Piłce Nożnej chłopców. Rozegrali tam trzy mecze. W pierwszym przegrali 1:2 z ekipą z Wąbrzeźna. W drugim pokonali 2:1 Brodnicę. Z grupy eliminacyjnej wyszli na drugim miejscu.W ostatnim pojedynku przegrali 2:1 z Osiekiem. Skład drużyny : Michał Rafiński, Dawid Wesołowski, Dorian Żuchowski, Arek Zdrojewski, Olaf Trejderowski, Adrian Jagielski, Kacper Olszewski, Jakub Jasieniecki i Michał Sadowski. Opiekun drużyny: Izabela Maszkiewicz.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *