TYTUŁ FINALISTY KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Kwi 07

TYTUŁ FINALISTY KONKURSU MATEMATYCZNEGO

TYTUŁ FINALISTY KONKURSU MATEMATYCZNEGO

?LIGA ZADANIOWA? DLA MONIKI ZWOLIŃSKIEJ.

          5 kwietnia 2014 roku  na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu odbył się finał wojewódzki konkursu matematycznego ?Liga Zadaniowa? dla uczniów klas II gimnazjum.  Zakwalifikowała się do niego uczennica Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu – Monika Zwolińska, która zdobyła tytuł finalisty tegoż konkursu. Dzięki temu ma zagwarantowane wszystkie przywileje, które przewiduje regulamin konkursów przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Nauczycielką matematyki, która przygotowywała uczennicę do konkursu jest mgr Zofia Jabłońska.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *