Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego

Cze 28

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego

Na zakończenie roku szkolnego 20 czerwca 2017r. na nowej hali OSiR Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego zorganizowało Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum ,,Działyńskiego”. Uczestniczyły w nim drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja, drużyny z Zespołu Szkół Miejskich oraz drużyny z ,,Działyńskiego”. Przywitał nas zespół taneczny piosenkami ,,Zumby”,następnie rozegrane zostały mecze ,,każdy z każdym”.  Klasyfikacja końcowa: dziewczęta:1. ZSM, 2. ,,Działyński”, 3. SP nr 1  ,  chłopcy:1. ,,Działyński”, 2. ZSM,  3. SP nr 1.  ,,Działyńskiego” reprezentowli uczniowie: Szefler Wiktoria, Tuliszewska Zuzia, Stankiewicz Zuzia, Pawelec Andżelika, Błędowska Oliwia, Szopa Weronika, Grębocka Oliwia; Olszewski Kacper, Gembicki Patryk, Skoczyk Arek, Gąsiorowski Krystian, Grabowski Nikodem, Węglerski Dawid, Metel Kacper.  Dziękujemy zawodnikom i trenerom za uczestnictwo w turnieju, a panu Dyrektorowi Gimnazjum Adamowi Kałużnemu za ufundowanie nagród oraz panu kierownikowi OSiR P. Floerke za udostępnienie hali.