Szkolny Turniej Piłki Siatkowej w Gimnazjum im.Działyńskiego

Lut 03

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej w Gimnazjum im.Działyńskiego

W nowej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w G-D w dniu 26 stycznia 2017r. rozegrano międzyklasowy turniej piłki siatkowej z udziałem reprezentacji wszystkich klas gimnazjum im. I.Działyńskiego w G-D.  Każda klasa wystawiła mieszaną ekipę złożoną zarówno z dziewcząt, jak i chłopców. Najlepsze okazały się klasy trzecie. Mistrzem szkoły okazała się klasa 3B (Michał Rafiński, Dorian Żuchowski, Milan Wójcik,Olaf Trejderowski, Arek Zdrojewski),  drugie miejsce -3A  (Wiktoria Szefler, Zuzia Tuliszewska,Wanessa Skarbowska, Adrian Wojdyło,Mateusz Ślusarski,Patryk Trzpiot,Sebastian Czarnecki), na trzecim miejscu -klasa 2B (Zuzia Stankiewicz,Andżelika Pawelec,Grzegorz Trojanowski,Kacper Olszewski,Patryk Gembicki,Szmelcer Kacper,Jasieniecki Jakub,Skoczyk Arek).

Zawodnikom zostały wręczone medale z rąk pani Dyrektor,a wszystkim klasom pamiątkowe dyplomy.Najlepszą zawodniczką turnieju ogłoszono Wiktorię Szefler, która otrzymała nagrodę-piłkę. Dziękujemy panu Kierownikowi OSiR panu P. Floerke za udostępnienie obiektu i pracownikom za gościnność. Dziękujemy  Dyrektor Gimnazjum pani Iwonie Sipak za ufundowane nagrody.Turniej zorganizowali n-le w-f M. Kaja-Weliczkow i I. Maszkiewicz.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *