Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Paź 13

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego:

 

Najwyższe wyniki z części językowej na egzaminie gimnazjalnym osiągnęli :

z języka angielskiego:

* Karol Jasieniecki z kl.IIIb 98% z poziomu podstawowego, 90% z poziomu rozszerzonego,

* Marcin Betker z kl.IIIc 98% z poziomu podstawowego, 85% z poziomu rozszerzonego,

z języka niemieckiego:

* Iga Bolewska z kl.IIIa 93% poziom podstawowy,

z języka rosyjskiego:

* Kinga Jankowska 90% poziom podstawowy. Gratulujemy wyników!!!

Najwyższe wyniki z części matematycznej na egzaminie gimnazjalnym osiągnęli :

 

Konkursy:

Aleksandra Ośka z kl.IIc

Mateusz Bestry z kl.IIIc

zakwalifikowali się do Rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego. Gratulujemy!!!

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu ? Dobrzyniu w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego

 

I miejsce Igi Bolewskiej z kl. IIIa w ogólnopolskim konkursie  ?PINGWIN? EDI  w 2011 r.

Konkurs ?Multitest 2011 ? Centrum Edukacji Szkolnej

LAUREACI KONKURSU:

  1. Aleksandra Gołębiewska ? II miejsce 198/200 pkt.
  2. Olga Rutkowska ?VI miejsce 190/200 pkt.
  3. Aleksandra Oska ? VI miejsce 188/200 pkt.

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI:

  1. Patryk Gąsiorowski
  2. Paulina Cendrowska
  3. Patrycja Czenkusz
  4. Agnieszka Jadzińska

Konkurs ?PINGWIN 2011 EDI?

LAUREACI KONKURSU:

  1. Iga Bolewska ? I miejsce 60/60 pkt.
  2. Aleksandra Bożejewicz ? V miejsce 56/60 pkt.

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI:

  1. Aleksandra Gołębiewska ? IX miejsca 52/60 pkt.
  2. Alicja Kanigowska ? IX miejsce 52/60 pkt

Konkurs ?SEZAM 2011? ? Szkolna Akademia Wiedzy

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI:

  1. Natalia Siegieda ? VI miejsce
  2. Iga Bolewska ? XIV miejsce
  3. Aleksandra Bożejewicz ? XV miejsce

KONKURS  OLIMPUS 2011 ? październik

LUAREACI KONKURSU:

  1. Aleksandra Ośka ? VI miejsce
  2. Olga Rutkowska ? VI miejsce
  3. Paulina Cendrowska ? II miejsce

LAUREACI DYKTANDA Z J. ANGIELSKIEGO (etap szkolny)

  1. Olga Rutkowska ? I miejsce
  2. Magda Kamińska  ? I miejsce
  3. Aleksandra Ośka ? II miejsce
  4. Aleksandra Kopeć ? III miejsce

LAUREACI KONKURSU LITEROWANIA PO ANGIELSKU (etap szkolny0

  1. Karol Jasieniecki ? I miejsce
  2. Olga Rutkowska ? II miejsce
  3. Natalia Siegieda ? IIImiejsce

LAUREACI KONKURSU FILMOWEGO (BAŚNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM ?ROBIN HOOD I KING ARTHUR?

  1. Aleksandra Bożejewicz ? I miejsce
  2. Aleksandra Gołębiewska ? II miejsce
  3. Krzysztof Wiśniewski ? III miejsce

LAUREACI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ?OXSFORD TEST PLUS?

  1. Olga Rutkowska ? I miejsce
  2. Aleksandra Bożejewicz ? II miejsce
  3. Iga Bolewska ? III miejsce

??????????????????????????????

ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO ETAPU REJONOWEGO UCZENNICY  Z KLASY 2C

OLGI RUTKOWSKIEJ W KURATORYJNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!!!

 

W KWIETNIU PRZEPROWADZILIŚMY W NASZEJ SZKOLE II POWIATOWY

KONKURS JĘZUKOWY ? ENGLISCH NACH DEUTSCH ?

1. EWA PASZEWSKA?I MIEJSCE

2. ANNA JABŁOŃSKA?II MIEJSCE

3. OLGA RUTKOWSKA ?III MIEJSCE

4. KAROL JASIENIECKI?IV MIEJSCE

 

PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY TRWAŁ KONKURS CZYTELNICZY O MISTRZA

CZYTELNICTWA LITERATURY ANGLOJĘZYCZNEJ, UCZNIOWIE PRZEZ CAŁY

ROK SZKOLNY WYPOZYCZALI Z BIBLIOTECZKI ANGLISTY MIESZCZĄCEJ SIĘ

W SALI 12 LITERATURĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM. MISTRZA CZYTELNICTWA

ZDOBYŁA UCZENNICA KL. IIB  MARTYNA SOBCZAK?GRATULUJĘ!!!

 

Wyniki konkursów matematycznych i informatycznych

w roku szkolnym 2011/2012

KLASA III

Marcin Betker ? uczeń klasy III c

* zakwalifikowanie się i udział w konkursie przedmiotowym z matematyki na etapie rejonowym w  roku szkolnym 2011/2012

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach: ?Kangur?, ?Olimpus?(najlepszy wynik w szkole)

* najlepszy wynik na egzaminie gimnazjalnym z matematyki 97%

Mateusz Bestry ? uczeń klasy III c

* zakwalifikowanie się i udział w konkursie przedmiotowym z matematyki na etapie rejonowym w roku szkolnym 2011/2012

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach: ?Kangur?, ?Olimpus?(drugi wynik w szkole)

* drugi wynik na egzaminie gimnazjalnym z matematyki 87%

Klaudia Szymańska, SylwesterPietruszyński ? klasa IIIa

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach matematycznych: konkurs przedmiotowy z matematyki ? etap szkolny, ?Kangur? i ?Olimpus?

KLASA II

Aleksandra Ośka –  klasa IIc

* III miejsce w konkursie ?Liga zadaniowa?

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach:  ?Kangur? (drugi  wynik  w szkole w kategorii klas II), ?Olimpus? (najlepszy wynik w szkole)

Natalia Krupka ? klasa IId

* wyróżnienie w konkursie ?Liga zadaniowa?

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach:  ?Kangur?, ?Olimpus? (drugi wynik w szkole)

Olga Rutkowska, Patryk Gąsiorowski ? klasa IIc

* udział i osiąganie dobrych wyników w konkursach: ?Liga zadaniowa?, ?Kangur?  i  ?Olimpus?

Jakub Kaszuba ? klasa IId

* najlepszy wynik w szkole w kategorii klas II konkursu ?Kangur? i udział w konkursie ?Olimpus?

KLASA I

Szymon Angowski ? klasa Ia

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *