Strajk od poniedziałku

Kwi 07

Strajk od poniedziałku

Szanowni Państwo

Jak podały media rząd nie osiągnął porozumienia z największym związkiem, który wszczął protest w Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu – Związkiem Nauczycielstwa Polskiego. Wszystko więc wskazuje na to, że w poniedziałek 08.04.2019 szkoła będzie objęta strajkiem nauczycieli i nie odbędą się zajęcia lekcyjne.

W związku z tym proszę wszystkich Rodziców i Uczniów naszej szkoły o rozważenie możliwości pozostawienia uczniów w domu. W szkole odbywać się będą jedynie prowadzone przez dyrektora zajęcia opiekuńcze dla tych uczniów, którzy nie mogą pozostać w domach.

O bieżącej sytuacji i o tym kiedy zajęcia zostaną wznowione będziemy informować na bieżąco – proszę śledzić informacje na stronie szkoły i Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *