Spływ na „byle czym”.

Cze 01

Spływ na „byle czym”.

Spływ na „byle czym” rzeką Drwęcą w Golubiu-Dobrzyniu okazał się ciekawą imprezą, nie tylko dla uczestników, którym udało się przepłynąć trasę, ale także dla tych, którym szczęście nie dopisało i zbudowana „maszyna pływająca” odmówiła posłuszeństwa. Tak było w przypadku dwóch uczniów z klasy mundurowej naszego gimnazjum. Jednak wysiłek włożony w przygotowanie „byle czego”nie poszedł na marne, ponieważ Patryk Trzpiot i Szymon Jagielski zostali nagrodzeni przez kierownika OSiRu. Pan Piotr Floerke odwiedził w dniu wczorajszym, tj. 31.06.2016r. naszą szkołę i wręczył chłopcom puchary i plecaki. Była to miła niespodzianka dla Patryka i Szymona a jednocześnie zachęta dla innych, aby w przyszłym roku wziąć udział w tak fajnej imprezie.

Dziękujemy za tak miły gest panu Piotrowi Floerke a uczniom gratulujemy.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *