Rosja w zwierciadle symboli architektury ? Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w Lublinie

Mar 15

Rosja w zwierciadle symboli architektury ? Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w Lublinie

Uczniowie Gimnazjum im. I. Działyńskiego : Błażej Jasieniecki z kl. II a, Oliwia Błędowska z kl. II b, Wanessa Skarbowska z kl. III a, Adrian Wojdyło z kl. III a, otrzymali dyplomy za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej UMCS w Lublinie oraz Fundację ? Russkij Mir? w Moskwie. Tematyką prac uczniów były zabytki architektoniczne w Rosji. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.


Opiekunowie uczniów : Anna Kuc ? nauczyciel plastyki, Maria Zielińska ? nauczyciel języka rosyjskiego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *