Przygotowania do kiermaszu świątecznego w ramach projektu

Lis 18

Przygotowania do kiermaszu świątecznego w ramach projektu

W Mikołajki 6 grudnia 2016r. od godziny 10.00 na hali sportowej OSiR odbędą się Targi Przedsiębiorczości, w których będą uczestniczyć uczniowie naszej szkoły realizujący projekt – Na dobry początek – rozwój przedsiębiorczości wśród młodzieży gimnazjalnej. 

Szczegóły imprezy można znaleźć na stronie: http://www.golub-dobrzyn.pl/plik,1405,ogloszenie-program-targow-pdf.pdf

Projekt edukacyjny realizowany przez Gminę Miasto Golub-Dobrzyń w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Głównym celem przedsięwzięcia jest poszerzenie wiedzy ekonomicznej, kształtowanie postaw przedsiębiorczych oraz rozwój umiejętności planowania własnej ścieżki zawodowej uczniów Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano przeprowadzenie warsztatów: ?Rozbudzanie postaw przedsiębiorczych” oraz ?Moja kariera zawodowa”. Poza tym w projekcie przewidziano targi przedsiębiorczości, grę miejską, a także wyjazdy uczestników do Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Toruniu.

Projekt będzie trwał do 31 grudnia 2016 r.

W ramach TARGÓW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI będzie m. in. kiermasz świąteczny prac przygotowanych przez naszych, na który SERDECZNIE ZAPRASZAMY:).

Oto kilka fotek z przygotowań.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *