?Lubella inspiruje i edukuje? – projekt w naszej szkole

Lis 30

?Lubella inspiruje i edukuje? – projekt w naszej szkole

Uczniowie klas pierwszych pod opieką pani Joanny Ośka biorą udział w drugiej edycji programu edukacyjnego ?LUBELLA INSPIRUJE I EDUKUJE?.

Produkty zbożowe podstawą zbilansowanej diety. Bardzo ważnym elementem piramidy żywieniowej oprócz warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej, są produkty zbożowe. Program ?Lubella inspiruje i edukuje? pomoże gimnazjalistom zrozumieć, dlaczego mają one tak istotne znaczenie w codziennej diecie, a także podpowie jak komponować ciekawe posiłki bazujące na produktach zbożowych.

Nauka poprzez zabawę – uczestnicy zdobędą nie tylko przydatną wiedzę dotyczącą prawidłowego odżywiania i roli produktów zbożowych w codziennej diecie, ale będą mieli okazję do wspólnej zabawy, integracji i poznawania tajników sztuki kulinarnej. Uczniowie poznają zasady prawidłowego żywienia, zmierzą się z grą szkolną i zintegrują podczas wspólnego odkrywania tajników sztuki kulinarnej w praktyce. Po realizacji zajęć szkoła otrzyma Certyfikat potwierdzający udział Programie oraz zaangażowanie szkoły w edukację na temat zasad prawidłowego żywienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *