Pożegnanie Moniki

Paź 12

Pożegnanie Moniki

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…”

Ks. J. Twardowski

W dniu 10 października 2017 roku po nierównej walce z ciężką chorobą, odeszła od nas uczennica klasy III B, Gimnazjum im. I. Działyńskiego – Monika Osińska.

Zapamiętamy Moniką jako radosną dziewczynę z przyjemnością włączającą się w miarę swoich możliwości w życie naszej szkoły. Zapamiętamy te dobre chwile, kiedy towarzyszyła nam podczas szkolnych uroczystości i uśmiechem dzieliła się z tymi, którzy stawali na jej drodze.

W dniu 13 października 2017 o godzinie 12.00, w kościele p.w. św Katarzyny w Dobrzyniu odbędzie się msza święta, w której weźmie udział cała społeczność szkolna, podczas której pożegnamy naszą uczennicę, koleżankę i przyjaciela.

Zdajemy sobie sprawę, że nie ma takich słów, które mogłaby w takiej chwili pocieszyć Rodzinę Moniki, dlatego w imieniu całej społeczności Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu, uczniów, nauczycieli, pracowników i dyrektora chcielibyśmy przekazać najszczersze wyrazy współczucia.