Podziękowanie za MTB dla „mundurowców”

Paź 27

Podziękowanie za MTB dla „mundurowców”

W niedzielę 26.10.2016 r. odbyła się druga edycja Golub-Dobrzyń Agrolok MTB Maraton 2016. Uczniowie klas mundurowych naszego Gimnazjum pomagali w organizacji tej imprezy i w dniu dzisiejszym, tj. 27.10.2016r. zostali docenieni przez Kierownika OSiR-u. Pan Piotr Floerke odwiedził naszą szkołę i na ręce pani dyrektor Iwony Sipak złożył podziękowania, zaś uczniów obdarował upominkami. Nasza młodzież chętnie współpracuje z innym jednostkami w mieście, jest to dla nich nowe doświadczenie, które daje wiele satysfakcji a mobilizacją są właśnie takie gesty ze strony dorosłych jak dziś.

Dziękujemy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *