Po pierwszym zebraniu…

Lis 06

         Dnia 06.11.2012r. w godzinach 15.00-16.00, odbyło się zebranie całego Samorządu Uczniowskiego. Celem było wybranie trójki szkoły, sekretarzy, rzeczników praw ucznia oraz przydzielenie poszczególnych osób do różnych sekcji. Wszystko zaczęło się od przywitania zwycięzców wyborów. Kolejnym punktem do spełnienia, były wybory tajne do trójki szkoły. Swą kandydaturę zgłosiło 7 osób. Każdy wyborca miał prawo zaznaczyć  jednego kandydata. Tuż po zakończeniu podliczyliśmy głosy, ogłosiliśmy wyniki i  przeszliśmy do przydzielania funkcji.

Oto rezultat zebrania! 

Przewodniczący SzkołyPatryk Gąsiorowski

Zastępca Przewodniczącego SzkołyJakub Szczutkowski

Skarbnik Szkoły  – Olga Rutkowska

Rzecznik Praw Ucznia 1Julia Hanych

Rzecznik Praw Ucznia 2Nikola Kozłowska

Sekretarz  1Natalia Krupka

Sekretarz 2Weronika Janajevs

Nowo utworzone sekcje:

Sekcja Plastyczna:                                                                                                                                                                                                              Sekcja Sportowa:

 -Zuzia Knyszyńska                                                                                                                                                                                            – Kacper Lewandowski  

    –   Olga Kaleta                                                                                                                                                                                                               – Patryk Gąsiorowski                    

        – Patrycja Chądzyńska                                                                                                                                                                                                  –  Aleksandra Sicińska                    

                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

Sekcja Gastronomiczna:                                                                                                                                                                          Sekcja Pozyskiwania Sponsorów:

– Jakub Lesiak                                                                                                                                                                                                              – Jakub Szczutkowski

– Jakub Milarski                                                                                                                                                                                                           – Patryk Gąsiorowski

– Weronika Janajevs                                                                                                                                                                                                  – Oliwia Błaszkiewicz

– Aleksandra Sicińska                                                                                                                                                                                                – Weronika Janajevs

– Jakub Kaszuba                                                                                                                                                                                                           – Daniel Zakrzewski

– Aleksandra Ośka                                                                                                                                                                                                       – Karol Lewandowski

– Olga Rutkowska                                                                                                                                                                                                        – Jakub Kaszuba

 

 

 

Sekecja charytatywna:                                                                                                                                                                                              Sekcja Naukowa:

– Olga Rutkowska                                                                                                                                                                                                        – Patryk Gąsiorowski          

– Aleksandra Ośka                                                                                                                                                                                                       – Natalia Krupka     

– Oliwia Błaszkiewicz                                                                                                                                                                                                 – Bartek Lipiński      

 

 

 

   Sekcja Rozrywkowo-Muzyczna   

  – Jakub Kaszuba

 – Jakub Szczutkowski      

  – Jakub Lesiak

 – Jakub Milarski   

 -Daniel Zakrzewski

Karol Lewandowski

                                                                            

                                                                                                                                              

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *