Pierwszy „Drużynowy Turniej Klas Mundurowych Tropem Wilczym – szlakiem watahy” za nami – relacja i wyniki

Cze 17

Pierwszy „Drużynowy Turniej Klas Mundurowych Tropem Wilczym – szlakiem watahy” za nami – relacja i wyniki

17 czerwca 2016 roku w Gimnazjum im. I. Działyńskiego odbyły się Pierwsze Drużynowe Zawody Klas Mundurowych ?Tropem Wilczym ? szlakiem watahy?. Cieszymy się ogromnie, że nasza impreza spotkała się z tak dużym zainteresowaniem i na starcie pojawiło się aż 16 drużyn w sumie z 9 szkół, z różnych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego. Tym razem udało nam się zebrać młodzież z 6 szkół średnich i aż 3 gimnazjów mundurowych ? co sprawiło, że rywalizacja stawała się momentami bardzo zacięta.

Honorowy patronat nad imprezą objął Pan Poseł na Sejm RP Paweł Szramka oraz w imieniu Miasta Golub-Dobrzyń – Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski. Głównym sponsorem imprezy była firma świetnie znana naszym mundurowcom – EKO-CHOT Producent Odzieży Wojskowej Pana Macieja Skudzawskiego. Nad całością imprezy merytorycznie czuwał i piastował funkcję głównego jurora z ramienia Fundacji GEOTYDA Pan Krzysztof Bochenek oraz Edu Grupa PL. Nagrodami w turnieju były tablety, odzież mundurowa oraz śpiwory, ufundowane przez naszych sponsorów.

 

Zadanie młodych adeptów szkół mundurowych polegało na odnalezieniu się w terenie za pomocą ustalonych przez organizatorów wskazówek i rozwiązaniu hasła ? kodu. Zadanie wymagała nie tylko dobrej kondycji, ale również wielkiej koncentracji i spostrzegawczości. Zaangażowanie mundurowców było tak wielkie, że nawet nawałnica, która nadeszła w czasie turnieju nie posuła szyków drużynom i nie przerwała gry. Tym bardziej gratulujemy wytrwałości i zaangażowania.
Wyniki piątkowych zmagań przedstawiają się następująco:
1 miejsce – Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem opiekun Sławomir Baranowski skład drużyny: Agnieszka BOIŃSKA, Marta DULSKA, Angelika PUCHALSKA
2 miejsce – Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kard. S. Wyszyńskiego w Choceniu
opiekun: Marcin Kędzierski, skład drużyny: Martyna GÓRALSKA, Rafał POROSA, Sandra STELMACHOWSKA, Michał MROCZKOWSKI
3 miejsce – Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu w składzie Oskar DĄBROWSKI, MACIEJ PAWLICKI, MATEUSZ ŁĘGOWSKI
Najlepsza klasa mundurowa w kategorii gimnazjum (i jednocześnie miejsce czwarte w klasyfikacji generalnej): Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu w składzie: Wiktoria SZEFLER, Mateusz ŚLUSARSKI, Adrian WOJDYŁO, Bartek MEREDYK.

Dziękujemy partonom i sponsorom, bez któych obecności i hojności nie byłaby możliwa organizacja imprezy.

Wszystkim nagrodzonym, jak i tym którym nie udało się zdobyć nagród serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok na kolejny Turniej Klas Mundurowych w Golubiu-Dobrzyniu.

Jeden komentarz

  1. Dąbrowska /

    świetny program dla młodzieży klas mundurowych,brawo dla organizatorów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *