Oryginalne bombki wykonane i wręczone Przyjaciołom Gimnazjum…

Gru 21

Oryginalne bombki wykonane i wręczone Przyjaciołom Gimnazjum…

Samodzielnie stworzone w ubiegłym tygodniu w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przez gimnazjalistów kartki świąteczne już wysłane…
Tym razem uczniowie naszej szkoły pod opieką polonistki Anny Tuliszewskiej zajęli się zaprojektowaniem i wykonaniem bombek, które zawisną na drzewkach bożonarodzeniowych osób i instytucji zaprzyjaźnionych z Gimnazjum i MiPBP w Golubiu-Dobrzyniu.

Jak zwykle, gdy chodzi o jakąkolwiek twórczość artystyczną, uczniowie podeszli do tematu bardzo sceptycznie i niepewnie. Ale zmotywowani przez p. S. Jasienieckiego młodzi ludzie stworzyli niezwykłe ozdoby świąteczne. Przy pastorałkach i kolędach bożonarodzeniowa atmosfera udzieliła się wszystkim.I na koniec nie tylko bombki się świeciły, ale i uczniowie, ich ubrania i całe pomieszczenie biblioteki. Było naprawdę magicznie..

Może gorzej było ze sprzątaniem, ale przecież najważniejsza jest pasja tworzenia płynąca prosto z serca. Wszyscy naprawdę to polubili.

Na krótko przed świętami we wtorek 22 grudnia, grupa uczniów Gimnazjum odwiedziła Przyjaciół szkoły – z zaprzyjaźnionych instytucji i wręczyła im życzenia Świąteczne oraz własnoręcznie wykonane podczas zajęć bombki. Za serdeczne przyjęcie i uśmiech na twarzy, oraz otwarte serca serdecznie dziękujemy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *