Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ? etap powiatowy

Kwi 22

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ? etap powiatowy

W dniu 22 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu  odbyły się eliminacje  powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież zapobiega pożarom?. Naszą szkołę reprezentował elew Radosław BRODOWSKI. Turniej składał się z jednego etapu. Wszyscy uczestnicy pisali teoretyczny test wiedzy składający się z 30 szczegółowych pytań. Po teście uczestnicy skorzystali z gościnności strażaków i zwiedzili remizę oraz sprzęt bojowy. W tym czasie komisja sprawdzała testy. No i nadeszła chwila ogłoszenia wyników.

Wielka radość z naszej strony, gdyż Radosław BRODOWSKI zajął III miejsce

Wynik bardzo cieszy, tym bardziej, że jest to debiut Radka w tej kategorii i na tym szczeblu rywalizacji. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że wynik super, a za rok będzie tylko lepiej i powalczymy o awans do wyższego szczebla.

kpt. Sławomir Żochowski

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *