Nauczyciele docenieni z okazji swojego Święta

Paź 14

Nauczyciele docenieni z okazji swojego Święta

Dzień Edukacji Narodowej to poza uroczystościami, również okazja do wyróżnienia z grona pedagogicznego tych nauczycieli, którzy szczególnie wyróżnili się swoją pracą i zaangażowaniem. Tradycyjnie jak co roku wybroani pedagodzy spotykają się na miejskiej uroczystości, aby z rąk burmistrza miasta lub dyrektora szkoły odebrać nagrody.

W tym roku z grona pedagogicznego naszego Gimnazjum nagrodą burmistrza uhonorowani zostali:

• Pani Dyrektor Wiesława Żuchowska Stańczyk
  • Pan Adam Kałużny

Nagrodę Dyrektora Gimnazjum w uznaniu wysokich wyników nauczania i efektywności pracy otrzymały również:

• Pani Izabela Maszkiewicz
  • Pani Małgorzata Kaja-Kopczyńska
  • Pani Anna Tuliszewska
  • Pani Maria Zielińska

Wszystkim nagrodzonym nauczycielom, jak również całemu gronu pedagogicznemu życzymy satysfakcji z pracy i wielu sukcesów w obecnym roku szkolnym!

(fot. Urząd Miasta Golub-Dobrzyń)