Nasi w Biegu Niepodległości

Lis 23

Nasi w Biegu Niepodległości

W dniu 11 listopada 2016 uczniowie klas mundurowych uczestniczyli w Biegu Niepodległości organizowanym przez OSIR . Był to już czwarty bieg z całego cyklu rocznego . Za każdy z biegów zawodnik otrzymywał medal – puzzel który składał się z czterech części kto uczestniczył we wszystkich biegach utworzył mu się jeden duży medal . Uczniowie z rocznika 2003 do przebiegnięcia dystans 2 km , a 2002 i 2001 rocznik – 2,5 km . Zawodnicy , którzy reprezentowali ,,Działyńskiego ” :
-Dombrowski Jakub (III miejsce ) -Podium!

-Ciechacka Aurelia

-Napolski Jakub

-Jasieniecki Błażej

-Szopa Weronika

-Stahnke Olga

-Boczek Patryk

-Karpiński Maciej

-Łobacz – Żuczenko Karolina

-Metel KAcper

-Szymański Miłosz

Gratulujemy udanego startu i życzymy powodzenia w następnych zawodach .

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *