Mundurowcy pojadą na Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych ? 2017

Lis 30

Mundurowcy pojadą na Ogólnopolski Turniej Klas Mundurowych ? 2017

Sukces naszych mundurowców ? 2 zespoły w ubiegły weekend awansowały do finału Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych, który odbędzie się w przyszłym roku w Czernej koło Krakowa. To wielki sukces ? ale i też motywacja do wytężonej pracy. Na eliminacjach uczestnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach. Pisali test wiedzy oraz zmagali się z torem przeszkód ustalonym przez organizatora. W eliminacjach sklasyfikowano 170 dwuosobowych drużyn, a nasi mundurowcy uzyskali bardzo dobre wyniki. Warto dodać, że jako jedyna szkoła gimnazjalna w Polsce znaleźliśmy się w gronie 60 finałowych drużyn i będziemy rywalizować z licealistami.

Oto składy drużyn mundurowców z Gimnazjum im. Działyńskiego, które wywalczyły 2 miejsca w wielkim finale:

– Wiktoria SZEFLER, Adrian KRZPIOT

– Kacper KRZPIOT, Adrian WOJDYŁO

Tym samym Nasze reprezentacje zakwalifikowały się do występu w finale po raz drugi z rzędu. Zwycięski zespół będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym turnieju ?Cadet World Championship ? 2017?. Uczniów klas mundurowych przygotował kpt. Sławomir Żochowski.

Brawo!…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *