?Mundurowcy? na paintballu.

Mar 23

?Mundurowcy? na paintballu.

W dniu 20 marca 2017 r. przy typowo taktycznej pogodzie uczniowie klas o profilu mundurowym udali się na zajęcia w terenie. W ramach zajęć praktycznych doskonalili podstawowe tajniki taktyki zielonej wykorzystując do tego sprzęt paintballowy. Wszyscy jednogłośnie potwierdzili, że praktyka czyni mistrza, a siniaki tylko uświadamiają jakie jeszcze braki są w wyszkoleniu. Na szczęście to tylko powierzchowne obrażenia, które lada moment znikną. Nie zabrakło też ogniska i kiełbasek.

Wyjście okazał się bardzo udane i już planujemy ponownie się sprawdzić, ale tym razem spróbujemy sił w terenie zurbanizowanym, szkoląc się z taktyki czarnej.

Z żołnierskim pozdrowieniem

kpt. rez. mgr inż. Sławomir ŻOCHOWSKI