Konkurs recytatorski

Lis 29

Konkurs recytatorski

Brawo Wiktoria!
Dnia 26 listopada 2015r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Golubiu -Dobrzyniu odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. „Idzie jesień przez park”.
Nasze Gimnazjum reprezentowała Wiktoria Szefler, uczennica klasy 2a , i to ona zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Wiktoria przygotowała, pod okiem polonistki A. Tuliszewskiej bardzo trudny wiersz W. Broniewskiego pt. „Listopady”. Mimo postawionej wysoko poprzeczki, Wiktoria zachwyciła wszystkich, łącznie z jury, które jednomyślnie uznało, że jej interpretacja utworu była najlepsza spośród wystąpień gimnazjalistów.
Gratulujemy Wiktorii zwycięstwa i dziękujemy za trud i serce wkładane w głoszenie piękna poezji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *