Jasełka i Kiermasz świąteczny w Gimnazjum

Gru 22

Jasełka i Kiermasz świąteczny w Gimnazjum

Dnia 18 grudnia w naszej szkole było bardzo gwarno i tłoczno, bowiem Rodzice przybyli na przedstawienie jasełkowe. Występ przygotowany został przez p.Anię Kamińską- nauczycielkę muzyki i Iwonę Kamińską- nauczycielkę religii. Ponadto na kiermaszu bożonarodzeniowym można było nabyć piękne świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów naszej szkoły i skosztować słodkości kojarzących się wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia.

Innym, odbiegający na pewno od świątecznego nastroju, punktem piątkowych odwiedzin Rodziców w naszej szkole, były spotkania z wychowawcami na temat osiągnięć uczniów. Tego dnia można było naprawdę poczuć, że święta są już tuż, tuż…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *