Jasełka i Kiermasz świąteczny w Gimnazjum

Gru 22

Jasełka i Kiermasz świąteczny w Gimnazjum

Dnia 18 grudnia w naszej szkole było bardzo gwarno i tłoczno, bowiem Rodzice przybyli na przedstawienie jasełkowe. Występ przygotowany został przez p.Anię Kamińską- nauczycielkę muzyki i Iwonę Kamińską- nauczycielkę religii. Ponadto na kiermaszu bożonarodzeniowym można było nabyć piękne świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów naszej szkoły i skosztować słodkości kojarzących się wszystkim ze świętami Bożego Narodzenia.

Innym, odbiegający na pewno od świątecznego nastroju, punktem piątkowych odwiedzin Rodziców w naszej szkole, były spotkania z wychowawcami na temat osiągnięć uczniów. Tego dnia można było naprawdę poczuć, że święta są już tuż, tuż…