Informacje o strajku w Działyńskim

Kwi 04

Informacje o strajku w Działyńskim

Szanowni Państwo

W związku z tym, że w Gimnazjum im. I. Działyńskiego w wyniku przeprowadzonego referendum strajkowego nauczyciele opowiedzieli się za przeprowadzeniem bezterminowego strajku, informuję, że w przypadku rozpoczęcia strajku w dniu 08.04.2019 nie odbędą się zajęcia lekcyjne. W związku z powyższym bardzo proszę o rozważenie możliwości nieprzysyłania w czasie strajku dzieci do szkoły. Jeśli nie będziecie Państwo mieli możliwości zapewnienia opieki dzieciom – zajęcia wyłącznie opiekuńcze w tym czasie będzie organizować dyrektor szkoły i nauczyciele, którzy nie podejmą strajku.

Jak zapewne Państwo wiedzą strajk planowany jest bezterminowo – zawsze aktualne informacje na temat strajku i tego kiedy zajęcia rozpoczną się ponownie będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej i na naszym profilu na FB.

http://gdgimnazjum.pl/,  https://www.facebook.com/gdgimnazjum/

Jednocześnie informuję, że dyrektor szkoły zgodnie z zarządzeniem MEN podjął kroki, aby zapewnić uczniom możliwość przystąpienia do egzaminu w planowanym terminie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *