I miejsce Ilony Dec na Festiwalu Historycznym- Tradycja i Pamięć

Cze 19

I miejsce Ilony Dec na Festiwalu Historycznym- Tradycja i Pamięć

I miejsce w powiecie dla Ilony Dec, uczennicy Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu w Festiwalu Historycznym – Tradycja i Pamięć.
Uczennica Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu, Ilona Dec zajęła pierwsze miejsce w powiecie golubsko – dobrzyńskim w Festiwalu Historycznym – Tradycja i Pamięć organizowanym przez Ruch Społeczny im. Prezydenta Kaczyńskiego Regionu Łódzkiego oraz posła na Sejm RP Grzegorza Szreibera i posła do Parlamentu Europejskiego, Kosmę Złotowskiego. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych, a jego tematem przewodnim tegorocznej edycji była ? Polska w średniowieczu. Od kramów i błota do Sukiennic i bruku?.
Ilona przygotowała na konkurs prezentację multimedialną poświęconą zamkowym legendom i faktom z dziejów Golubia ? Dobrzynia. Do swej pracy wybrała najciekawsze legendy m. in. ? O białej damie?, ? Końskich schodach?, ? O Wójcie Samowoju?, które zilustrowała zdjęciami Zamku Golubskiego.
Opiekunem uczennicy była mgr Wiesława Sybilska.

Dyplom

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *