Egzamin Gimnazjalny 2017 już za kilka dni

Kwi 13

Egzamin Gimnazjalny 2017 już za kilka dni

Uwaga uczniowie 🙂

Przypominamy, że zaraz po świętach w naszej szkole odbędą się Egzaminy Gimnazjalne dla uczniów klas trzecich zgodnie z poniższym harmonogramem:

• 04.2017 – środa
  • Historia i WOS ? godz. 9.00
  • Język polski ? godz. 11.00
  • 04.2017 – czwartek
  • Przedmioty przyrodnicze ? godz. 9.00
  • Matematyka ? godz. 11.00
  • 04.2017 – piątek
  • Część językowa ? podstawowa ? godz. 9.00
  • Część językowa ? rozszerzona ? godz. 11.00

Uczniowie klas trzecich w tych dniach przychodzą do szkoły o godzinie 8:30 (najpóźniej). W czasie pomiędzy egzaminami nie wolno opuszczać terenu szkoły, natomiast po drugiej części egzaminu należy opuścić szkołę tak aby nie zakłócać pracy pozostałym. Przypominamy również o obowiązku posiadania długopisu lub pióra z czarnym atramentem, linijki (w części matematycznej) do sali można wnieść również małą butelkę wody. Nie przynosimy urządzeń elektronicznych, maskotek, torebek.

Życzymy powodzenia i połamania pióra!

Uczniowie klas pierwszych i drugich ? dni egzaminu mają wolne od nauki szkolnej.