Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Działyńskim

Cze 02

Dzień Sportu i Dzień Dziecka w Działyńskim

?Z okazji Dnia Sportu oraz Dnia Dziecka ? Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego zorganizowało dla całej społeczności uczniowskiej Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Mecze w zawodach odbywały się systemem każdy z każdym, a pozostali uczniowie kibicowali z trybun miejskiej hali swoim drużynom.

W klasyfikacji ogólnej klasy zajęły następujące miejsca:

  1. Klasa III B
  2. Klasa II A
  3. Klasa II B
  4. Klasa III A
  5. Klasa I B
  6. Klasa I A

Bezkonkurencyjna okazała się być klasa III B, która nie tylko wygrała wszystkie swoje mecze ? ale nie straciła nawet jednej bramki, z tego też powodu zawodnikiem turnieju został Michał Rafiński z klasy III B, który zdobył aż 9 goli w turnieju. Najlepsze drużyny otrzymały okolicznościowe medale i dyplomy, a najlepszy zawodnik turnieju również nagrodę rzeczową ? piłkę nożną.

Swoich zawodników dzielnie wspierały również dziewczęta ? cheerleaderki, tańczące i ćwiczące zumbę w przerwach pomiędzy spotkaniami. Brawo!

Cały turniej odbył się w duchu dobrej zabawy i sportowego fair play.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *