Dzień Dziecka

Cze 02

Dzień Dziecka

1 czerwca wszystkie dzieci i te młodsze, i te starsze mają swoje święto. Również o gimnazjalistach pamiętał Burmistrz Miasta Golubia – Dobrzynia Pan Mariusz Piątkowski. Odwiedził naszą szkołę i na ręce pani dyrektor przekazał bilety wstępu wraz z życzeniami dla każdego ucznia na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 5 czerwca na terenie stadionu miejskiego.

Jednym z ważnych elementów programu klasy mundurowej jest obóz szkoleniowo-kondycyjny, na który wyjeżdżali nasi mundurowcy właśnie 1 czerwca. Przed wyjazdem nad morze do Mikoszewa zostali obdarowani słodkościami i biletami wstępu, aby po powrocie do domu skorzystać z atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka.

Wszystkim DZIECIOM, tym młodszym i tym starszym, życzymy cudownych, szczęśliwych dni i spełnienia marzeń.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *