Działyński dziękuje Przyjaciołom Szkoły!

Mar 08

Działyński dziękuje Przyjaciołom Szkoły!

Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Gimnazjum im. I. Działyńskiego podsumowując tegoroczną edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym serdecznie dziękuje wszystkim tym, bez których nasza impreza nie mogłaby się odbyć i którzy okazali wielkie wsparcie dla naszej inicjatywy. Chcielibyśmy podziękować szczególnie instytucjom, które zdecydowały się wziąć na siebie ciężar współorganizacji Biegu: Urzędowi Miasta Golubia-Dobrzynia, Starostwu Powiatowemu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Domowi Kultury i Nadleśnictwu Golub-Dobrzyń. Z całego serca dziękujemy!

Tak duża impreza nie odbyłaby się bez sponsorów, dlatego równie serdecznie dziękujemy Przyjaciołom Szkoły, którzy zawsze spieszą z pomocą naszym inicjatywom. W tym roku byli to: Firma Agrolok, Osada Karbówko, Restauracja Kaprys, Pizzeria O Sole Mio, Bar Pizzeria Capone, Mała Gastronomia Wiesław Lesiak, Salon fryzjersko-kosmetyczny Marzena Zielińska, Siłownia Wioletta Kubacka, Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski, Hurtownia Papiernicza Kropka Tomasz Kropkowski. Szczególne podziękowania ślemy również do grupy motocyklowej ? Stalowe Tłoki, których obecność tak ubarwiła imprezę.

Na koniec pragniemy również wyrazić gorące podziękowania Rodzicom, Uczniom i Pracownikom Szkoły, którzy w wolnym dniu włączyli się w organizację Biegu ? szczególnie tym spośród Rodziców uczniów którzy przygotowali i poprowadzili słodką kawiarenkę ? a były to Panie: Renata Babyszko, Anna Siemienik, Katarzyna Kucińska-Kubacka, Ewa Zarębska, Bożena Łobacz-Żuczenko, Wioletta Nowicka, Katarzyna Biziorek, Iwona Tyluś, Anna Jasieniecka, Anna Stahnke-Ligman, Małgorzata Krzpiot, Mirosława Szefler i Żaneta Trzpiot.

Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy również do lektury relacji z Biegu na naszej stronie internetowej: http://gdgimnazjum.pl/bieg-tropem-wilczym-relacja-i-wyniki-fotorelacja/ i naszym szkolnym Facebooku: https://www.facebook.com/gdgimnazjum.