Biwak w Chełmoniu – podsumowanie projektu „Ćwiczę, uczę się, wygrywam”

Cze 18

Biwak w Chełmoniu – podsumowanie projektu „Ćwiczę, uczę się, wygrywam”

W ramach podsumowania realizowanego w naszej szkole projektu „Ćwiczę, uczę się, wygrywam” wybraliśmy sie na biwak do Chełmonia. Wyruszyliśmy pieszo w piękny niedzielny poranek, upadł od początku dawał nam się we znaki. Prosta z pozoru droga okazała się być jednak dość skomplikowana i po jednej złej decyzji okazało się, że mamy do przejścia nieco więcej kilometrów. Kiedy docieraliśmy do Domu Pielgrzyma byliśmy bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi.

Po posiłku przystąpiliśmy do realizacji zaplanowanych zadań.  W programie mieliśmy gry i zabawy integracyjne, zajęcia z komputerem, sportowe i profilaktyczne. Wieczorem wspólnie przygotowaliśmy ognisko i zjedliśmy pyszne kiełbaski, a po nim spotkaliśmy się na niezwykłym Wieczorze Duchów. Nie obyło się również bez dobrej zabawy podczas dyskoteki. Trudno nam było zasnąć po dniu tak pełnym wrażeń i mimo zmęczenia sen nie nadchodził jeszcze długo. W poniedziałek odwiedziła nas Pani psycholog, która przygotowała dla nas kolejne zajęcia.

Biwak upłynął nam zdecydowanie za szybko na dobrej zabawie bo już w poniedziałek wieczorem wróciliśmy do domu, na szczęście tym razem autokarem.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *