Bieg Tropem Wilczym po raz trzeci w Działyńskim

Lut 13

Bieg Tropem Wilczym po raz trzeci w Działyńskim

Gimnazjum im. I. Działyńskiego we współpracy z Urzędem Miasta Golubia-Dobrzynia po raz trzeci organizuje lokalną edycję ogólnopolskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym. W tym roku pobiegniemy ulicami naszego miasta w niedzielę 4 marca  2018 roku.

Bieg Tropem Wilczym w całym kraju odbywa się w ponad 300 miastach i uczestniczyć w nim będzie ponad 70.000 uczestników. Trasa biegu jest symboliczna i wynosi 1963 m – jest to rok w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek.

W Golubiu-Dobrzyniu mamy możliwość wystartować w trzech kategoriach – mundurowej (zamkniętej dla uczniów klas mundurowych z regionu), otwartej – z podziałem na kobiety i mężczyzn oraz w kategorii rodzinnej. Dodatkowo zapraszamy wszystkich do kibicowania i udziału w loterii fantowej w której nagrody ufundowało jak co roku wielu przyjaciół szkoły.

Zapisy do udziału w imprezie odbywają się za pomocą strony Gimnazjum: http://gdgimnazjum.pl/bieg-tropem-wilczym/ – zapraszamy!!!