1%

Coraz bardziej powszechne jest przekazywanie 1% podatku na organizacje pożytku publicznego (OPP). Zapewne dlatego, że jedynie w ten sposób każdy z nas może osobiście zdecydować o wsparciu szczytnego celu pomagania innym, nie martwiąc się czy nasze pieniądze zostaną właściwie ulokowane w budżecie Państwa. Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Waszego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół, znajomych).

Prosimy zatem Państwa

o pamięć o nas przy rozliczaniu podatku za 2016 rok i przekazanie nam 1 % podatku.

Całe zebrane fundusze przeznaczamy wyłącznie na rzeczy z których korzystać mogą nasi uczniowie -nagrody na konkursy i imprezy szkolne, wyjazdy uczniów itp. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Nasze dane:
Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole,